niedziela, 3 marca 2013

Malarska Aktywacja - Etap 1 cz.1

Pajonczek


A więc zacząłem malować Arahnoroka. Na chwilę obecną jest to WIP (góra nawet nie wycięta z ramek), ale myślę, że zostawię taki kolor pancerza, ew. przyciemnię go w niektórych miejscach washem po zamontowaniu góry. Odsłonięte ciało obecnie pomalowałem graveyardem oraz rozjaśniłem do kommando khaki. Schemat zapożyczyłem z filmiku Mortimera jednak uznałem go za zbyt jasny, dlatego na koniec zwashowałem całość brązowym washem.

 

Night Goblins


Drugą rzeczą jaką zgłosiłem na ten miesiąc oraz zacząłem ją maziać jest duży regiment nocników. Modele malowałem o 3 w nocy na wskutek czego trzy modele uniknęły malowania i będę musiał nimi dogonić resztę przy najbliższej okazji (jak tylko kupię Nuln Oil - bardzo dobry wash jednak nie przyciemnia już całości modelu jak stary badab - teoretycznie na plus, dla mnie praktycznie duuuży minus : <). Jednocześnie udało mi się wybrać schemat malowania podstawek. Jeszcze tylko wymyślę sposób ich wykończenia i będzie ok :)).


Rock Lobbers


Zacząłem również budować swoje orkowe katapulty bardzo ściśle wzorując się na poradniku Natibaka. Mam nadzieję, że skończę je w ciągu tego miesiąca (włącznie z malowaniem). Obecnie szukam bitsów oraz jakiegoś obciążenia, aby móc gdzieć ciepać te kamienie. Jak na razie konstrukcja mi się bardzo podoba i myślę już o kolejnych konstrukcjach (myślę zamiast malować rzecz jasna : <)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz